O nas

Nasz Gabinet kosmetyczny tworzą osoby z pasją, które kochają swój zawód. Nasza praca przynosi man ogromną przyjemność i satysfakcję. Głód wiedzy i chęć doskonalenia naszej praktyki pcha do ciągłych poszukiwań i udoskonalanie umiejętności, abyśmy mogli dzielić się nią z Państwem

Instytut Urody Medea - gabinet kosmetyki i kosmetologii, medycyny naturalnej, medycyny estetycznej oraz spa. Rozwijamy się od ponad 25 lat, sprawdzamy wszystkie trendy, szukamy nowości, aby mieć możliwość zapewnienia Państwu wysoką jakość usług. W naszej ofercie posiadamy wszystkie usługi związane z podstawową kosmetyką, wzbogacone o wieloletnie doświadczenie i praktykę. Zachowujemy wszystkie środki ostrożności i higieny przy pracy ze skórą i ciałem naszych klientek i klientów. Dobieramy odpowiednią pielęgnację zarówno przy zabiegach w Instytucie, jak i pielęgnacji domowej. Specjalistyczna oferta opiera się na poważniejszej pielęgnacji na danych obszarach skóry, przy wyjątkowych problemach z jakimi się spotykamy. Gama zabiegów jest bardzo różnorodna, przeważnie wykonywana w seriach. Lifting, revitalizacja, odnowa komórkowa skóry, głębokie nawilżanie, czy generalna odnowa to główne zagadnienia tej grupy specjalistycznych usług naszego Instytytu.

Medycyna naturalna
Specjalizujemy się w zabiegach najstarszej medycynie naturalnej - ajurwedzie. Pomaga ona na stres, złe samopoczucie, zmęczenie. Zabiegi z tej dziedziny zachowują równowagę między duszą , ciałem i umysłem. Wiedzę tę ciągle pogłębiamy pobierając nauki u najlepszych nauczycieli na świecie. Stosujemy naturalne produkty przy zabiegach kosmetycznych, masażach czy refleksoterapii , nie zapominając o tym, że najważniejszy jest dotyk i indywidualne podejście do każdej osoby, która się do nas zgłasza.

Medycyna estetyczna
To dziedzina wymagająca ogromnej wiedzy, myślenia i uwagi. Zobacz proponowane zabiegi - medycyna estetyczna Białystok. Kierujemy się w niej wieloletnim doświadczeniem i zdrowym podejściem. Dobór odpowiednio certyfikowanych produktów oraz szczególna ostrożność przy wykonywanych zabiegach pozwala nam uzyskiwać doskonałe efekty i co najważniejsze zadowolenie klientek.

SPA
Zajmujemy się pielęgnacją ciałem z pasją, szacunkiem i radością. Przynosimy ulgę, ukojenie zmysłów, relaks , odprężenie i wspaniałe samopoczucie. Muzyka, gra światłem oraz zapach biorą udział w zabiegach jakie oferujemy. Mamy doskonałe wyczucie i wieloletnią praktykę zawodową co wyróżnia nasz Instytut w wyjątkowości i dokładności w pracy nad ludzkim ciałem.

Nasz Zespół

Stanowimy zgrany, dobrze współpracujący zespół. Staramy się zapewnić naszym klientom komfort i przyjazną atmosferę usług.

Izabela Jasielon-Przeździecka

Właścicielka, kosmetyczka, linergistka, konsultant ajurwedyjski, terapeuta metody Dr.Jonasa, naturopata

Edyta Dargiewicz

Kosmetyczka, kwalifikowana kolorystka, specjalistka masażu twarzy

Zbigniew Leśniowski

Certyfikowany Specjalista Medycyny Estetycznej
3.8/5 - (25 liczba ocen)
GÓRA